Pościel dla dzieci od polskiego producenta

Producent pościeli i innych akcesoriów dla dzieci

Mamy szeroki asortyment pościeli dla dzieci. Jako polski producent wykorzystujemy pochodzącą z naszego kraju, wysokiej jakości bawełnę. Posiada ona certyfikat Oeko-Tex. Jest przy tym tkaniną oddychającą, co ma znaczenie dla wygody maluszka. Jako wypełnienie produktów z kolei stosujemy pierwszej klasy poliester. Dzięki temu mamy pewność, że do pociech naszych klientów trafią wyłącznie wyroby stworzone ze sprawdzonych i bezpiecznych materiałów. Dostępna bogata oferta nie ogranicza się do pościeli dziecięcej, ponieważ proponujemy także akcesoria takie jak rogale, przewijaki, śpiworki, kokony czy nawet doskonałe do postawienia w pokoju tipi. W każdą propozycję wkładamy całe serce. Komfort snu bądź wypoczynku maluszków oraz zadowolenie ich rodziców to dla nas priorytety.

Wzory i rodzaje tkanin dla wszystkich produktów

Śpiworki, rożki, kokony, szlafroczki

Ochraniacze

Prześcieradła 

Rogale, przewijaki i poduszki

Pościel haftowana

Dodatki

Szeroki wybór wzorów – producent pościeli dla dzieci

Jesteśmy producentem pościeli oraz innych akcesoriów dla dzieci, który zdaje sobie sprawę z tego, że poza aspektami zapewniającymi komfort snu ważna jest też kwestia wyglądu tekstyliów – wpływają one bowiem na wystrój całego pomieszczenia, w którym znajduje się łóżeczko. Proponujemy aż ponad 100 różnych wzorów – można dopasować je tak, by stworzyć komplet pościeli oraz dodatków. Do wyboru są stonowane oraz kolorowe warianty. Ciekawą propozycją jest też haftowana bielizna pościelowa, która może mieć jeden z proponowanych przez nas ornamentów lub motyw wybrany przez klienta. Każdy z naszych produktów z pewnością przypadnie do gustu i rodzicom i ich pociechom. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów lub możliwości współpracy zachęcamy do kontaktu.

Gwarantujemy terminową dostawę na terenie całej Polski. Przyjmujemy zamówienia indywidualne, a także produkujemy nisko i wysokonakładowe serie tekstyliów dziecięcych i pościeli. Zadzwoń lub napisz do nas.

Napisz do nas! biuro.magictex@gmail.com
Towarzystwo Włókiennicze Produkcyjno Handlowe MAGICTEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
91-490 Łódź, ul.Sasanek 65A. NIP: 7262651334, REGON: 101548270
Numer konta: 09124015451111001049766948