Pościel haftowana dla niemowląt

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych pościeli. W kwestii ich wyglądu ograniczeniem jest jedynie fantazja projektantów i popyt rynkowy. W przypadku bawełny istnieje opcja drukowania wzoru – w ten sposób można stworzyć naprawdę niebanalne motywy. Niemniej jednak nie jest to jedyny sposób umieszczenia na materiale ciekawego wzoru. Osoby, które preferują oryginalniejsze rozwiązania, mogą zdecydować się na pościel zdobioną haftem. Ta metoda ozdabiania tkanin jest znana już od czasów starożytnych, a dziś dzięki wydajnej technice haftu komputerowego wspaniale zdobiona pościel jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Można zaryzykować stwierdzenie, że haft jest zawsze w modzie. Takie ornamenty mogą być nawet bardzo skomplikowane, co dodaje uroku sypialni. Wyhaftowana pościel jest więc niezwykle stylowa, a tego typu wzory zachowują swoje walory przez długi czas – są odporne na blaknięcie czy też częste pranie. Nasza pościel haftowana to doskonałe rozwiązanie dla niemowląt nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale i właściwości samego materiału. Wysokiej jakości, certyfikowana bawełna otuli maleństwo, zapewniając mu pełen komfort.

Pościel haftowana dla niemowląt – zaprojektuj ją sam!

Jako producent zapewniamy nietuzinkowe wzornictwo pościeli, które przypadnie do gustu każdemu klientowi oraz jego małym skarbom. Praktyczna i bezpieczna pościel w przyjazne misie, wesołe owieczki czy śliczne sowy z całą pewnością odmieni sypialnię malucha. Dzięki dostępnym na firmowej stronie kreatorowi można łatwo i szybko przejrzeć dostępne opcje kolorystyczne oraz dobrać konkretny wzór, który spodobał się najbardziej. W ofercie pościeli można znaleźć ponad sto wzorów i ciekawe, żywe kompozycje kolorów. Dla bardziej wymagających rodziców firma Magictex ma jeszcze ciekawszą propozycję: dziecięcą pościel dedykowaną. Można samodzielnie zaprojektować haft oraz zlecić jego wykonanie. W tym celu należy się skontaktować oraz podać szczegóły pomysłu na pościel, która zapewni maleństwu ciepło, a także przyniesie kolorowe sny.
Bez wątpienia oryginalna i gustowna pościel haftowana będzie też trafionym, praktycznym prezentem dla rodziców, a właściwie ich małych dzieci. Starannie zapakowane, wysokiej jakości zestawy pościelowe ozdobione ślicznymi oraz trwałymi haftami przydadzą się w każdej rodzinie wychowującej potomstwo.

Magictex kontakt

+48 607 070 256

Masz pytania? Napisz do nas na biuro.magictex@gmail.com
Towarzystwo Włókiennicze Produkcyjno Handlowe MAGICTEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
91-490 Łódź, ul.Sasanek 65A. NIP: 7262651334, REGON: 101548270
Numer konta: 09124015451111001049766948