Pościel haftowana

Pościel haftowana

Co się tyczy kolorystyki i wzorów pościeli dla najmłodszych, to współczesne możliwości techniczne nie są wielkim ograniczeniem, a jest nim jedynie fantazja projektantów i popyt rynkowy. Choć bawełna nie jest idealnym materiałem do druku, to na takiej pościeli można wydrukować bardzo wiele rzeczy. Niemniej jednak druk nie jest jedynym sposobem umieszczenia na materiale ciekawego wzoru. Bardziej wymagający rodzice mogą zdecydować się na pościel zdobioną haftem. Ta technika ozdabiania tkanin jest znana ludzkości już od czasów starożytnych, a dziś dzięki wydajnej technice haftu komputerowego wspaniale zdobiona pościel jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Można zaryzykować stwierdzenie, że haft jest zawsze w modzie. Haftowany materiał daje bardzo atrakcyjne wrażenia wzrokowe. Takie ornamenty mogą być nawet bardzo skomplikowane, co dodaje uroku zarówno sypialni małego dziecka, jak i jego rodziców. Wyhaftowana pościel jest więc niezwykle stylowa, a tego typu wzory zachowują swoje walory przez bardzo długi czas. Nie można ich sprać, są odporne na blaknięcie.

Jako producent zapewniamy nietuzinkowe wzornictwo pościeli, które przypadnie do gustu każdemu klientowi oraz jego małym skarbom. Praktyczna i bezpieczna pościel ozdobiona w przyjazne misie, wesołe owieczki czy śliczne sowy z całą pewnością odmieni każdą sypialnię na lepsze. Dzięki dostępnemu na firmowej stronie kreatorowi można łatwo i szybko przejrzeć dostępne opcje kolorystyczne oraz dobrać konkretny wzór, który spodobał się nam najbardziej. W ofercie pościeli można znaleźć ponad sto wzorów i ciekawe, żywe kompozycje kolorów. Dla jeszcze bardziej wymagających rodziców firma Magictex ma jeszcze ciekawszą propozycję: dziecięcą pościel dedykowaną. Można samodzielnie zaprojektować haft oraz zlecić jego wykonanie. W tym celu należy się skontaktować oraz podać szczegóły pomysłu na pościel, która zapewni Państwa maleństwu ciepło oraz kolorowe sny.

Bez wątpienia oryginalna i gustowna pościel haftowana będzie też trafionym i praktycznym prezentem dla rodziców, a właściwie ich małych dzieci. Starannie zapakowane, wysokiej jakości zestawy pościelowe ozdobione ślicznymi i trwałym haftami przydadzą się w każdej rodzinie wychowującej potomstwo.

Magictex kontakt

+48 607 070 256

Masz pytania? Napisz do nas na biuro.magictex@gmail.com
Towarzystwo Włókiennicze Produkcyjno Handlowe MAGICTEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
91-490 Łódź, ul.Sasanek 65A. NIP: 7262651334, REGON: 101548270
Numer konta: 09124015451111001049766948