Szczegółowe informacje dla: Nasza pościel

Nasza pościel

Zadowolenie naszych klientów utwierdziło nas w przekonaniu o słuszności modelu rozwoju firmy opartego o oferowanie wysokiej jakości produktów w rozsądnych cenach. Nasza pościel to przede wszystkim Państwa pościel, a właściwie pościel Waszych dzieci. Tak, więc zachęcamy, aby jeszcze przed porodem dokonać trafnego wyboru, którym z pewnością będzie firma Magictex.

Jako profesjonalny producent pościeli wiemy, że doświadczenie zdobywa się latami, a to samo dotyczy budowy zaufania wśród klientów. Dlatego cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, by oferować najlepsze produkty dla Państwa pociech. Nie uznajemy kompromisów w kwestii oszczędzania na ilości ani jakości materiału. Stosujemy wyłącznie wyselekcjonowaną bawełnę I gatunku oraz umiejętnie dobrane wypełniacze, a także solidne nici i bezpieczne zamki.

Wybierając dobrą jakościowo pościel mają Państwo pewność jej trwałości. Wysoko gatunkowa bawełniana tkanina nie odbarwia się nawet po wielu praniach, zachowując żywe, atrakcyjne kolory, a także długo pozostaje przyjemna w dotyku. Jest to więc wybór ekonomiczny, gdyż kupno taniego chińskiego produktu pozostaje tylko początkową, złudną oszczędnością. Na komforcie snu swojego maluszka oszczędzać zresztą nie warto.

Mamy również świadomość, że poza jakością tkanin czy ochroną przez alergiami ważną kwestią, na którą zwracają uwagę rodzice jest wzornictwo. Współczesny rynek oferuje pościel i akcesoria dla dzieci do wyboru i do koloru. Także w naszym sklepie nie może być inaczej. Kreatywność przy projektowaniu wzorów, znajomość tej specyficznej mody oraz stałe śledzenie oczekiwań klientów zaowocowały stworzeniem pościeli na każdy gust. Jest to różowa pościel dla małych księżniczek i niebieska pościel dla młodziutkich przystojniaków, ale nie brakuje też innych kolorów i uniwersalnych wzorów dla obojga płci. Zielone motywy w króliczki, tematyka safari, radosne pingwinki albo nieśmiertelnie popularne kreskówki Disneya to tylko przykłady tego, co można dostać w naszej firmie.

Producent pościeli dziecięcej oferuje pościel drukowaną i haftowaną, szytą na bazie tkanin jednokolorowych, tkanin w kratę, kropki, kwiatki, kolaże i inne wzory. Do tego dochodzi szereg dodatkowych akcesoriów składających się na słodki widok śpiącego bobasa. Tak więc wybór pościeli dla dziecka może wywołać niemały zawrót głowy u niejednego rodzica. Jesteśmy jednak po to, by pomóc w podjęciu właściwej decyzji. Po złożeniu zamówienia nasza pościel dotrze do Państwa w ekspresowym tempie i w starannie przygotowanej paczce. Naprawdę warto, bo Magictex to marka zapewniająca magiczny sen Państwa pociech.

Magictex kontakt

+48 607 070 256

Masz pytania? Napisz do nas na biuro.magictex@gmail.com
Towarzystwo Włókiennicze Produkcyjno Handlowe MAGICTEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
91-490 Łódź, ul.Sasanek 65A. NIP: 7262651334, REGON: 101548270
Numer konta: 09124015451111001049766948