Pościel haftowana

Zobacz oferowane przez nas komplety pościeli haftowanej

Skorzystaj z kreatora by poznać naszą pościel haftowaną

Dostępne hafty

Owce
Sowa
Princess
Prince
Hipcio Princess
Hipcio Prince
Krówka
Misie na poduszce
Miś z sercem
Żyrafa Prince
Żyrafa Princess
Papuga Prince
Papuga Princess
Ślimak
Misie z piłką
Misie na księżycu

Wybierz kolor

test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test

Pościel haftowana

Co się tyczy kolorystyki i wzorów pościeli dziecięcej, to współczesne możliwości techniczne nie są wielkim ograniczeniem, a jest nim jedynie fantazja projektantów i popyt rynkowy. Choć bawełna nie jest idealnym materiałem do druku, to na takiej pościeli można wydrukować bardzo wiele rzeczy. Niemniej jednak druk nie jest jedynym sposobem umieszczenia na materiale ciekawego wzoru. Bardziej wymagający rodzice mogą zdecydować się na pościel zdobioną haftem. Ta technika ozdabiania tkanin jest znana ludzkości już od czasów starożytnych, a dziś dzięki wydajnej technice haftu komputerowego wspaniale zdobiona pościel jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Można zaryzykować stwierdzenie, że haft jest zawsze w modzie. Haftowany materiał daje bardzo atrakcyjne wrażenia wzrokowe. Takie ornamenty mogą być nawet bardzo skomplikowane, co dodaje uroku zarówno sypialni małego dziecka, jak i jego rodziców. Pościel haftowana jest więc niezwykle stylowa, a tego typu wzory zachowują swoje walory przez bardzo długi czas. Nie można ich sprać, są odporne na blaknięcie.

Pościel dla dzieci producent zapewnia nietuzinkowe wzornictwo, które przypadnie do gustu każdemu klientowi oraz jego małym skarbom. Praktyczna i bezpieczna pościel ozdobiona w przyjazne misie, wesołe owieczki czy śliczne sowy z całą pewnością odmieni każdą sypialnię na lepsze. Dzięki dostępnemu na firmowej stronie kreatorowi można łatwo i szybko przejrzeć dostępne opcje kolorystyczne oraz dobrać konkretny wzór, który spodobał się nam najbardziej. Nasza pościel dla dzieci to ponad sto wzorów i ciekawe, żywe kompozycje kolorów. Dla jeszcze bardziej wymagających rodziców firma Magictex ma jeszcze ciekawszą propozycję: dziecięcą pościel dedykowaną. Można samodzielnie zaprojektować haft oraz zlecić jego wykonanie. W tym celu należy się skontaktować oraz podać szczegóły pomysłu na pościel, która zapewni Państwa maleństwu ciepło oraz kolorowe sny.

Bez wątpienia oryginalna i gustowna pościel haftowana będzie też trafionym i praktycznym prezentem dla rodziców, a właściwie ich małych dzieci. Starannie zapakowane, wysokiej jakości zestawy pościelowe ozdobione ślicznymi i trwałym haftami przydadzą się w każdej rodzinie wychowującej potomstwo.

Magictex kontakt

Gwarantujemy terminową dostawę na terenie całej Polski. Przyjmujemy zamówienia indywidualne a także produkujemy nisko i wysokonakładowe serie tekstyliów dziecięcych i pościeli. Zadzwoń lub napisz do nas.

+48 607 070 256

Napisz do nas! biuro.magictex@gmail.com
Towarzystwo Włókiennicze Produkcyjno Handlowe MAGICTEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
91-490 Łódź, ul.Sasanek 65A. NIP: 7262651334, REGON: 101548270
Numer konta: 09124015451111001049766948